Domů / Dodací a platební podmínky
Odběr novinek

Dodací a platební podmínky

Lhůty Dodání
 
Většinu zboží uvedenou na stránkách máme skladem a jsme schopni jej expedovat během několika dní. Pokud na dodání extrémně spěcháte informujte se prosím předem na termíny dodání 
 
Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.
 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem (resp. telefonicky). Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 
Osobní odběr
 
Zboží si můžete odvézt z přímo našeho skladu vlastní přepravou. Při objednávce zaškrtněte tuto volbu a my Vás budeme kontaktovat, abychom domluvili místo a termín doběru.
 
Doprava materiálu
 
Jelikož se cena a způsob přepravy stavebního materiálu a to střešních krytin a doplňků liší dle množství, váhy, uložení a vzdálenosti nedokážeme tak cenu paušalizovat. Doprava bude řešena individuálně (viz. Obchodní podmínky - část III. Expediční lhůty, platební podmínky a přepravné). V každém případě se Vám budeme snažit zajistit tu nejlevnější variantu a účotvat pouze skutečné náklady.
 
Pro Vaší představu:
 
U zboží zasílaného přepravní službou se cena účtuje dle platného ceníku smluvního přepravce (Toptrans, PPL).
Zboží do 1,5t v okolí do 20km od prodejního skladu zavážíme vlastní dodávkou bez hydraulické ruky cena 350,-Kč bez DPH.
Větší množství zboží zavážíme vlastní nebo smluvní dopravou autem s hydraulickou rukou. Cena u vlastní dopravy tímto způsobem se pohybuje cca 25,-Kč/km bez DPH.  
 
Celková cena za objednané zboží včetně dopravy, palet, skládání hydraulickou rukou apod. Vám bude zaslána v potvrzení objednávky 
 
 
Platba zboží
 
            V hotovosti na prodejně při osobním doběru (možno i platební kartou)
            Platba předem v 100% výši v hotovosti na prodejně
            Platba předem v 100% výši převodem na účet prodejce vedeného u Komerční banky a.s. č.ú. 27-2405700207/0100.
            Dobírkou v případě rozvozu zboží smluvním přepravcem, zboží bude zasláno na dobírku, celou částku pak vybere od zákazníka doručovatel
            Platba v hotovosti v případě rozvozu dopravou SEFRAN s.r.o. (dodávka, auto s hydraulickou rukou), celou částku pak vybere od zákazníka řidič dopravy SEFRAN s.r.o.   
            Případně další akceptovatelné platební možnosti      
 
S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (prodejku resp.fakturu).
 
O své peníze se nemusíte bát, jsme spolehlivá certifikovaná firma s více jak 17ti letou tradicí a pozicí na obchodním trhu.