Výrobci
Odběr novinek
Výhodná koupě

Ruukki

(178)

RUUKKI  je finská firma, která zajišťuje kvalitní pokrytí vaší střechy. Firma vyrábí ocelové střechy, jejichž provedení jsou stylové a nadčasové. Střechy od společnosti Ruukki jsou charakteristické pověstnou finskou kvalitou. Jsou vhodné pro renovace i nové stavby. Tyto střechy jsou navrženy pro náročné severské klima, kde odolávají letním horkům, podzimním dešťům a v zimě velkým mrazům.

Díky pestré škále střešních krytin budete mít jistotu, že získáte krásnou a odolnou střechu

  • Ocelová střecha je naprosto odolná povětrnostním vlivům, lehká a trvanlivá
  • Na ocelových střechách se na rozdíl od cihel a betonu nedrží mech
  • Z ocelových střech se snáze odstraňují listy a nečistoty
  • Instalace ocelové střechy je oproti ostatním střešním krytinám rychlá

U výrobků s povrchovou úpravou Ruuki 30 je poskytována záruka na estetickou životnost 10 let a záruka na technickou funkčnost 30 let. Ruukki 30 je standardní povrchová úprava ocelových střešních prvků na trhu. V dostatečné míře odolává povětrnostním vlivům. Výrobky s povrchovou úpravou Ruukki 30  jsou proto správnou volbou, jestliže potřebujete pořádnou střechu za příznivou cenu.

U výrobků s povrchovou úpravou Ruukki 40 je poskytována záruka na estetickou životnost 15 let a záruka na technickou funkčnost 40 let. Ruukki 40 je jemně strukturovaná povrchová úprava vytvářející elegantní matnou konečnou úpravu. Drží krok s módními trendy povrchové úpravy střech. Výrobky s povrchovou úpravou Ruukki 40 jsou  tou správnou volbou, jestliže hledáte střešní krytinu s nejlepší kombinací moderního designu, vysoké odolnosti a příznivé ceny.

Ruukki 50+  je matná a speciálně strukturovaná verze vyvinuta za použití špičkové technologie a je založena na bázi polyuretanu a polyamidu. Nabízí mimořádnou odolnost a stylový matný vzhled vhodný pro nové i renovované budovy. Výrobky s povrchovou úpravou Ruukki 50+ bezvadně splynou s městským i venkovským prostředím.U výrobků s povrchovou úpravou Ruukki 50+  je poskytována záruka na estetickou životnost 20 let a záruka na technickou funkčnost 50 let.

Povrchová úprava   Technická funkčnost*           Estetická životnost**
Střešní krytiny s povrchovou úpravou Ruukki 50+      50 let 20 let
Střešní krytiny s povrchovou úpravou Ruukki 40 40 let 15 let
Střešní krytiny s povrchovou úpravou Ruukki 30        30 let 10 let

 

RR11 tmavě zelená; RR37 smrkově zelená; RR22 světle šedá; RR23 tmavě šedá; RR29 červená; RR32 tmavě hnědá; RR33 černá; RR750 cihlově červená; RR779 sametově lilková; RR798 vínově červená; RR887 čokoládově hnědá; RAL 9010 bílá; RR35 modrá


Vyberte podkategorie Ruukki :
Strana 1 / 6
| 1 2 3 4 5 6 |
 Název Cena
Strana 1 / 6
| 1 2 3 4 5 6 |
Výrobků na stranu: 30 60 90
 Název Cena