Výrobci
Odběr novinek
Výhodná koupě

Ruukki střešní systém

(101)

Ruukki 30

- je povrchová úprava odolná vůči změnám teplot, UV záření a korozi. Má dobré mechanické vlastnosti - odolnost vůči mechanickému poškození, vysokou pevnost. Jedná se o nejžádanější prodávanou povrchovou úpravu. Tlašťka nátěrového systému je 25 mikronů. Záruka Ruukki 30 je 30let na prorezivění a 10 let na barevnou stálost.

Ruukki 40

- výrobky s touto novou povrchovou úpravou mají stylový a elegantní vzhled, který je výsledkem mírně matného povrchu. Vrstva povrchové úpravy dosahuje na ocelém plechu vrstvu o tlouštce 26 mikronů. Záruka na barevnou stálost je 15 let a proti prorezivění 40 let.

Ruukki 50+

- je dokonalou volbou pro zastřešení. Byl vyvinut za použití špičkové technologie a je založen na bázi polyuretanu a polyamidu. Polyuretan zajišťuje vyjimečnou odolnost vůči opotřebení, zatímco polyamid zlepšuje skluz během profilovaní. Vnější povrch se vyznačuje důstojným vzhledem povrchové vrstvy, velmi vysokou odolností vůči mechanickému poškození a vyjimečnou odolností vůči korozi. Odolnost vůči vysokým teplotám a UV záření součastně vytváří základ mimořádně dlouhé životnosti. Záruka na krytiny Ruukki 50+ je 50let a 20 let na barevnou stálost.

 

 

 


Vyberte podkategorie Ruukki střešní systém :
Strana 1 / 4
| 1 2 3 4 |
 Název Cena
Strana 1 / 4
| 1 2 3 4 |
Výrobků na stranu: 30 60 90
 Název Cena