JUTADACH 210g Super 2AP s 2 aplikačními páskami

Značka: JUTA

Robustní difúzní membrána pro konstrukce střech s velkými vzdálenostmi mezi krokvemi. Opatřená integrovanou dvojitou aplikační lepící páskou.

Dostupnost Skladem (>5 m2)
Kód: 41412090210P
53,97 Kč / m2 44,60 Kč bez DPH
JUTADACH 210g Super 2AP s 2 aplikačními páskami
Značka: JUTA

Použití:

Jutadach Super 210 2AP je speciální systém pojistné hydroizolace s integrovanými lepícími páskami na obou okrajích fólie pro optimální spojení podélného překrytí pásů umožňující montáž i pro sklon střechy, než je bezpečný sklon použité střešní krytiny. 
Pokud se použije speciální tmel a speciální páska a utěsnění pod kontralatěmi podle pokynů pro montáž, je možné provést zakrytí odolné proti dešti (max. PHI 3. stupně, třída A).
Použití membrány Jutadach Super 210 2AP je vhodné pro konstrukce střech s velkými vzdálenostmi mezi krokvemi či na plné podbití v šikmých střechách skládaných pálených, keramických, břidlicových, betonových a vláknocementových krytin.

Skladování:

Role Jutadach Super 210 2AP  se skladují položené na rovném, čistém povrchu bez přístupu UV záření.

Montáž:

  • pokládá se horizontálně či vertikálně (potisk směřuje ke střešní krytině)
  • montáž lze provést až po dokonalém zaschnutí impregnačních hnátěrů
  • montáž membrány Jutadach Super začíná u okapů a postupuje směrem ke hřebeni; při montáži pro stupeň a třídu těsnosti (PHI) 3A je nutná aplikace membrány na paropropustné bednění, přičemž horizontální i vertikální překrytí je nutné minimálně 15 cm.
    Pro lepení přesahů použijte JUTADACH MASTIC SUPER s délkovými napojeními pod kontralatěmi. Zde použijte k utěsnění tmel Jutadach Mastic Super nebo pásku Jutadach TPK Super
  • v místě přesahu ve spodní vrstvě membrány a nad spojením tmelem (ne jinde) připevněte fólii ke konstrukci sponami mechanické sešívačky či nekorodujícími hřeby s plochou hlavičkou
  • použijte pásku Jutadach SP Super pro všechna utěsnění prostupů a napojení
  • střešní krytinu položte co nejdříve - nejpozději do 4 měsíců od montáže membrány. Krytina musí obsahovat ventilační prvky, nad podstřešní membránou je potřeba vytvořit funkční ventilační otvor.

Minimální sklon střechy je 17° - při dodržení montážních dispozic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydroizolační
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: