ONDULINE vlnovka 2000x950 mm černá

Značka: ONDULINE
ONDULINE 2000x950mm černá
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: ONDULINECRN
344,85 Kč / ks 285 Kč bez DPH
ONDULINE vlnovka 2000x950 mm černá
Značka: ONDULINE

Výhody

 • Spolehlivé a certifikované řešení zastřešení (SNI, CE, BBA atd.) - distribuované ve více než 100 zemích
 • Ekologické řešení - vyrobené z 50% recyklovaného materiálu
 • Extrémní odolnost proti silnému větru
 • Nerezaví a nekoroduje
 • Bez azbestu

ONDULINE CLASSIC je kompaktní řešení pro vaše zastřešení. Šikovný materiál zajišťuje snadné a dlouhodobé řešení vašich střech.
Krytinu ONDULINE® CLASSIC lze použít pro rekonstrukce i pro nové stavby, buď na dřevěnou nebo na kovovou konstrukci. Díky jednoduchému a rychle aplikovatelnému systému zaručuje dokonalou vodotěsnost budov. ONDULINE® ceněn pro tepelné a akustické pohodlí, které poskytuje uvnitř budovy. Vlnité panely jsou odolné vůči chladu a sněhu, teplému počasí a silnému dešti. Střecha je dokonale odolná vůči nejsilnějším větrům a nebojí se koroze, protože materiál neobsahuje kov.

Rychlé a snadné řešení pro vás!


Montáž střešních panelů a příslušenství je rychlá a jednoduchá. Panely jsou extrémně lehké (pouze 3 kg / m²), flexibilní a snadno se přepravují na místě i na střeše.
Naši partneři provádějící pokládku oceňují rychlost instalace střechy ONDULINE® CLASSIC. Materiál, který se snadno a rychleji instaluje, šetří váš čas!

Není třeba žádný zvláštní nástroj. Na dělení stačí pouze ruční nebo okrouhlá pila, pro svislé dělení nůž nebo řezák. Pro upevnění postačí šroubovák nebo kladivo. Kromě toho práce ve výškách vyžaduje vaši maximální ostražitost! Nepodceňujte prosím ani používání ochranných pomůcek jako jsou postroje, pracovní boty, ochranné brýle, přilba atd.)

Certifikáty


Vlnité desky ONDULINE® CLASSIC splňují současné normy CE EN 534, SNI, BBA. Kromě toho Onduline vkládá veškeré své odborné znalosti, aby vám zajistila stálou kvalitu v souladu s vašimi očekáváními. Je to záruka dlouhodobě dobře odvedené práce a spokojených zákazníků.

Bezpečný materiál


ONDULINE® materiál neobsahuje azbest a nikdy žádný neobsahoval. Obecněji řečeno, neobsahuje žádné nebezpečné látky uvedené mezinárodními organizacemi. Během instalace nebo během jejího životního cyklu proto nevypouští do ovzduší žádnou nebezpečnou látku. Testy nezávislých laboratoří to dokazují. Materiál střešních panelů a příslušenství ONDULINE® proto nepředstavuje žádné zdravotní riziko.

Složení


Technologie střešních panelů ONDULINE® CLASSIC je jedinečná. Kombinuje konkrétní bitumen vyztužený celulózovými vlákny s průmyslovými zkušenostmi firmy s více než 70 lety praxe v oboru, díky kterým je možné materiál neustále zlepšovat, aby se přizpůsobil regionům, ve kterých je řešení pro zastřešení palčivé a splňoval tak očekávání zákazníků. Asfalt, dobře známý pro své použití ve složení silnic, je také díky své dokonalé hydroizolační schopnosti jednou z nejpoužívanějších surovin na světě v oblasti zastřešení. Celulózová vlákna získaná ze dřeva dodávají deskám jejich mechanickou odolnost.

 

Technické parametry

 • Délka: 200 cm
 • Šířka: 95 cm
 • Tloušťka: 3 mm
 • Počet vln: 10
 • Výška vlny: 38 mm
 • Hmotnost / m2 : 3.4 kg
 • Hmotnost / ks : 6.4 kg
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bitumenové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: